Sklep

Podkategorie

 • Folie ochronne PPF na...

  Folia ochronna na rower (ramę)

 • Folie ochronne PPF na...

  Samoregenerująca folia ochronna PPF zaaplikowana na najbardziej narażone na uszkodzenia elementy nadwozia samochodu stanowi najskuteczniejszą na rynku ochronę przed uszkodzeniami, co pozwala na nawet wielokrotne wydłużenie żywotności pokrytych folią części.

  Nasze doświadczenie pokazuje, że nie ma potrzeby oklejania całego nadwozia. Wystarczy skupić się na miejscach, które są słabym jego punktem oraz które uszkadzają się pod wpływem czynnika ludzkiego.

  W tej kategorii znajdziesz gotowe wykrojniki folii PPF docięte na wymiar do większości modeli samochodów.

  Co szczególnie warto zabezpieczyć folią PPF?

  Elementy najbardziej narażone na uszkodzenia, drogie, trudne do naprawy, takie których uszkodzenie najbardziej wpływa na wartość samochodu.

  • Przednie reflektory lampy

  Pod wpływem uderzeń kamieni oraz piaskowania już nawet po przejechaniu kilku tysięcy kilometrów na powierzchni klosza mogą pojawić się mikropęknięcia oraz oznaki piaskowania czy matowienia - reflektory ksenonowe czy LED jest to jeden z najdroższych elementów nadwozia samochodu. Dzięki folii ochronnej tanim kosztem jesteśmy w stanie maksymalnie zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia oraz zużycia. Folia PPF na lampy to doskonały wybór, który w dzisiejszych czasach powinien być obowiązkowy dla każdego, kto chce cieszyć się swoim samochodem na długie lata.

  • Tylne błotniki

  Kamienie wyrzucane spod przednich kół najbardziej piaskują właśnie tylne błotniki (element przed pełnym kołem) a szczególnie jego rant. Uszkodzony element wyglądała nieestetycznie, a po dłuższym czasie mogą w tym miejscu pojawić się ogniska korozji. Lakierowanie takiego elementu jest drogie i wpływa negatywnie na wartość pojazdu (przy odsprzedaży już nie można powiedzieć że lakier na całym pojeździe jest fabryczny). 

  • Cześć załadunkowa tylnego zderzaka

  Jest to kolejny element który może zostać uszkodzony nawet przy pierwszym pakowaniu walizek przed wyjazdem na urlop lub nawet zakupów. Nawet jeśli właściciel jest uważny to prędzej zdarzy się sytuacja, że ktoś inny zderzak zarysuje.

  • Wnęki pod klamkami

  Szczególnie w przypadku gdy ktoś z użytkowników jest fanem biżuterii. Zarysowania pod klamkami są bardzo nieestetyczne oraz trudne do usunięcia.

  • Progi wewnętrzne

  Każdemu przy wsiadaniu lub wysiadaniu zdarza się zahaczyć o próg - może się to stać zwłaszcza w ciasnych miejscach. 


  W tym dziale znajdziesz takie dedykowane wykrojniki jak:

  - folia ppf na lampy / reflektory

  - folia ppf na tylne błotniki

  - folia ppf pod klamki

  - folia ppf na zderzak

  - folia ppf na progi

  i inne

 • Folie ochronne PPF na...

  Folie ochronne PPF na motor

 • Akcesoria
  Akcesoria do aplikacji folii
 • Kosmetyki

  Kosmetyki do pielęgnacji samochodów

Jest 2129 produktów.

Pokazano 1-12 z 2129 pozycji

Aktywne filtry