ADBL Black Water 0,5L TIRE SPRAYABLE DRESSING - dressing do opon
search
  • ADBL Black Water 0,5L TIRE SPRAYABLE DRESSING - dressing do opon

ADBL Black Water 0,5L TIRE SPRAYABLE DRESSING - dressing do opon

47,90 zł
Brutto Czas realizacji: 1-2 dni | darmowa przesyłka od 170zł

Szybki i łatwy w użyciu. Przywraca naturalną barwę wyblakłym gumowym powierzchniom. Chroni przed promieniami UV, zanieczyszczeniami drogowymi oraz solą. Konserwuje, przeciwdziała utracie kolorów oraz degradacji materiałów. Posiada właściwości hydrofobowe oraz spowalniające osadzanie się brudu.

Ilość
dostępne

Szybki i łatwy w użyciu. Stworzony z myślą o oponach, jednak znajdujący zastosowanie przy zabezpieczaniu wielu innych elementów gumowych, plastikowych czy winylowych. Przywraca blask wyblakłym powierzchniom. Nadaje nie tylko wspaniały wygląd, ale również chroni. Wnikając głęboko w strukturę powierzchni czyni ją odporną na działanie promieni słonecznych, zanieczyszczeń drogowych oraz soli. Przeciwdziała utracie kolorów oraz degradacji materiałów. Niezastąpiony w konserwacji gumy. Posiada właściwości hydrofobowe oraz spowalniające osadzanie się brudu. Dzięki temu opony dłużej pozostają czyste i błyszczące. Bardzo wydajny i wielozadaniowy.

Sposób użycia:

Gotowy do użycia.

1. Rozprowadź na zabezpieczanej powierzchni.

2. Pozostaw do wyschnięcia.

3. W razie potrzeby zbierz nadmiar produktu.

Dodatkowe wskazówki:

W celu przedłużenia działania produktu należy nakładać go na oczyszczoną powierzchnię. W przypadku bardzo zaniedbanych powierzchni aplikację należy powtórzyć – najlepiej przy użyciu gąbkowego pada. Można stosować na wilgotną powierzchnię. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie przemrażać.

ADBL
ADB000224
8 Przedmioty